Siyah Pantolon İle Yapabileceğiniz 5 Şık Kombin

Hemen her bayanın gardırobunda bulunan, olmazsa olmazlar arasında kabul edilen siyah pantolon birçok kıyafetle kombinlenebilmektedir. Şık ve zarif görünmeyi sağlayan siyah pantolonun aynı zamanda kusurları örtme konusunda da oldukça başarılı olduğu bilinmektedir.

Yaz kış fark etmeksizin pek çok ayakkabı ile kusursuz bir görünüm kazanan siyah pantolon, her mevsim kendinize yakıştırabileceğiniz parçalardan bir tanesidir. Değişen trend rüzgârına bağlı olarak bol, dökümlü, dar paça tercih edebilir; düşük veyahut yüksek bel kesimleri giyebilirsiniz.

Siyah Pantolon Beyaz Gömlek Kombini

Siyahın neredeyse tüm renklerle kusursuz bir görünüm elde ettiği bilinmektedir. Güzel bir kombin yakalayabilmek içinse ferah, rahat bir renk tercih edebilirsiniz. Siyahın şıklığını taşıyabilen beyaz, gömlek olarak pantolon üzerinde de çok güzel görünecektir. Salaş ve bol dökümlü beyaz gömleğin altına dar paça inen streç, siyah pantolon tercih edebilirsiniz.

Siyah Pantolon Gri Tişört Kombini

Siyahın ağırlığını taşıyan, vücudunuzu tüm kusurlarıyla baştan sona örten bir kombine ihtiyacınız varsa gri tişört tercih edebilirsiniz. Hafif oturtmalı olan gri tişörtün ön kısmını, pantolonunuzun ön kısmına sokup kalan kısmını salaş şekilde bırakabilirsiniz. Yanınıza alacağınız şık bir gözlük, rahat bir spor ayakkabı ile mükemmel bir görüntü kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Siyah Pantolon Kot Gömlek Kombini

Siyah pantolonların üzerine tercih edilen kot gömlekler, son derece cool ve bir o kadar da rahat kombinlerdir. Mavinin pek çok tonunda tasarlanan kot gömlekler aynı zamanda farklı tarzlarda da satışa sunulmaktadır. Tercihinize bağlı olarak oturtmalı kot gömlek, altına siyah pantolon kombini yapabilirsiniz. Yanınıza alacağınız şık bir şapka, sırt çantası tamamlamanız için yeterli olacaktır.

Siyah Pantolon Trençkot Kombini

Siyah pantolonun her mevsime adapte olabildiğini ortaya koyan trençkot kombini, son derece şık ve zarif görünmektedir. Bilekte biten siyah dar paça pantolonun üzerine taba, kahverengi, gri ve füme renkli trençkotlar giyebilirsiniz. Üstelik tek askılı küçük bir çanta, kombininizi tamamlamak için yeterli olacaktır.

Siyah Pantolon Deri Ceket Kombini

Siyah pantolon üzerine en çok yakışan kombinlerden biri deri ceketlere aittir. Tarzınızı son derece havalı gösteren bu kombin ile mükemmel bir görüntü yakalayabilirsiniz. Çoğunlukla siyah pantolon ile siyah deri ceket kombinlense de kırmızı, gri, füme, kahverengi ve mor gibi iddialı renkler de şık bir bot ile güzel görünmenizi sağlayacaktır. Deri ceket, siyah pantolon, salaş bir çanta kombininizi tamamlamanız için yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir