Kışlık Uzun Hırkalar Nasıl Kombinlenir?

Kış soğuklarıyla baş etmek için kullanılan kıyafetlerden biri de hırkalardır. Şık ve son derece zarif görünen hırkaların kombinlenmesi ise diğer kombinlere nazaran biraz daha zahmetlidir. Kat kat giyinmekten hoşlanmayanlar için kışlık uzun hırkalar oldukça avantajlıdır. Yapılması gereken tek şey doğru kıyafeti doğru aksesuar ile bir araya getirmektir.

Kışlık Uzun Hırkalar Taytla Nasıl Kombinlenir?

Kışlık uzun hırkaların en rahat kullanıldığı parça taytlardır. Kışlık, kalın kumaştan hazırlanmış olan taytlar her renk ve modelde rahatlıkla temin edilebilmektedir. Yapmanız gereken taytın üzerine basit bir tunik hazırlamaktır.

Kışlık tunikler bacaklarınızın üst kısmını sıcak tutarken aynı zamanda taytın çiğ görünmesine de engel olacaktır. Renklerini toprak tonlarında seçeceğiniz bu tuniklerin altına aynı şekilde toprak tonlarında veyahut siyah bir tayt giyebilirsiniz. Bununla beraber bu taytın benzer tonlarda şık bir çizme ile bütünlüğünü kurabilirsiniz.

Kışlık Uzun Hırkalar Kot Pantolonla Nasıl Kombinlenir?

Uzun hırkaların bütünleştiği ve şık göründüğü bir başka parça ise kot pantolondur. Hem tonları hem de oturtmalı kesimleri ile bütünleşen bu iki parça son derece estetik görünecektir. Yapmanız gereken kot pantolonlarınızı boyfriend tercih etmektir.

Bilekten hafifçe kıvırdığınız kotlarınızın altına kışlık iskarpin giymeniz, şık görünmenizi destekleyecektir. Bununla beraber hırkanızın içine kot giydiğinizde kısa kazak giymeniz gerektiğini unutmamalısınız. Bu şekilde kot pantolonunuzun kesimi kapanmayacak tarzınız bütünlüğünü koruyacaktır.

Kışlık Uzun Hırkalar İle Aksesuarlar Nasıl Kombinlenir?

Kışlık uzun hırkalarınızla tercih edebileceğiniz kazaklar, pantolonlar dışında aksesuarlarınız da son derece önemlidir. Bilhassa bere ve boyunluklarla bütünleşen hırkalar son derece zarif görünmektedir. Uzun hırkaların üzerine tonlarını dengelediğiniz güzel örgü bereler kullanabilirsiniz. Aynı zamanda berenizle beraber şık görünecek örgü boyunluklar kombininizi kurtarmanıza yardımcı olacaktır.

Uzun hırkalar için tercih edilen çantaların büyük olması daha şık görünmektedir. Kış olduğunda çantanızın içi çok daha dolu olur. Bu sebeple geniş ve salaş çantalar hırkalarla uyum sağlayacaktır. Ayrıca tercihiniz kapalı, sportif ayakkabılardan yana olmalıdır. Kapalı ayakkabılar; çizme, bot veyahut spor ayakkabı olabilir. Dikkat etmeniz gereken ayakkabınızın hırkanızla uzunluk konusunda sorun yaşamamasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir