Kış Düğünleri İçin Gelinlik Seçimi

Kış mevsiminde düğün yapmak pek çok gelinin endişelenmesine neden olur. Özellikle havanın soğuk olması, gelinlik seçimi alternatiflerini daraltmaktadır. Ne var ki modanın kendini yenilemesi, gelinlik trendlerinin her geçen gün daha geniş kapsamlı olması kış düğünlerinin daha sık yapılmasına yardımcı olur. Doğru gelinliği hem mevsime hem de kendinize uygun olacak şekilde seçtiğiniz takdirde hayallerinizdeki gibi bir düğününüz olacaktır.

Kış Düğünü İçin Saten Gelinlik Seçimi

Kış mevsiminde tercih edebileceğiniz en ideal kumaşlardan biri satendir. Saten her ne kadar yazlık olarak değerlendirilse de bu yanlış bir inanıştır. Daha çok her mevsime adapte olabilen bir dokuya sahiptir.

Üst kısmı oturtmalı alt kısmı A kesim gelen saten gelinliğiniz sürtünme ile vücudunuzu ısıtacaktır. Üstelik saten gelinliklerin en büyük avantajı şık ve zarif eldivenlerle bütünleşebiliyor olmalarıdır. Aynı şekilde saten, uzun eldivenler çok zarif görünmenize yardımcı olacaktır.

Kış Düğünü İçin Pelerinli Gelinlik Seçimi

Mevsim kış diye, havalar soğudu diye hayalinizdeki straplez gelinlikten vazgeçmek zorunda değilsiniz. Dilediğiniz kesim ve kumaşta straplez gelinlik modelini tercih edebilir üzerine kusursuz görünmenizi sağlayacak pelerininizi alabilirsiniz. Bu pelerin sayesinde hem üşümekten kurtulabilir hem de gelinliğinize farklı bir hava katabilirsiniz. Aksesuar eksiğine de gerek kalmadan başarılı bir gelinlik ortaya çıkarabilirsiniz

Kış Düğünü İçin Uzun Kollu, Dantelli Gelinlik Seçimi

Kış düğünleri için olmazsa olmaz detaylardan biri uzun kollardır. Uzun kollu gelinliğin tamamlanması ise mükemmel bir dantelle sağlanabilmektedir. Dantelin detay kısımları şık görünmenize yardımcı olacak ayrıca romantizmi soğuk havada da yansıtmanızı sağlayacaktır.

Uzun kol kısımları dar olan gelinliğinizi A kesim, balık veyahut yarım balık kesim şeklinde tercih edebilirsiniz. Bu şekilde zarif görüntünüz, vücudunuzun kusursuz hatlarıyla bir araya gelecektir.

Kış Düğünü İçin Kısa Gelinlik Seçimi

Hayallerinizde kısa gelinlik giymek varsa mevsimler size engel olmamalı. Bunun için gerekli önlemleri almalı, sert hava koşullarına rağmen istediğinizi giymelisiniz. Yapmanız gereken kısa gelinliğinizin altına rengârenk duygularınızı yansıtan botlar giymek. Üzerinize alacağınız yapay kürkler ile hem bütünlüğü sağlamış hem de renkli karakterinizi başarılı şekilde yansıtmış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir