Hakkımızda

Ben Kimim, Biz Kimiz :)

Merhaba kızlar, ben Buket Karahan. hadikizlar.net platformundan sizlerle bildiklerimi, yeni öğrendiklerimi sizlerle paylaşacağım, umarım siz de benim eksiklerimi, göremediklerimi, kaçırdıklarımı paylaşarak destek olursunuz. Kız kıza eğleneceğimiz, öğreneceğimiz, biraz da erkeklere karşı ittifak yapabileceğimiz bir platform olsun inşallah.

Fikir şöyle gelişti, bir arkadaşım benim konuları, olayları yada herhangi anlaması zor bir şeyi basite indirerek çok kolay anlatıp, anlaşılmasını sağladığımı söyledi. Tabi ben çok takılmadım ama arkadaşım çok ısrar ederek, bu yeteneğimi saklamamam gerektiğini insanlarla paylaşmam gerektiğini defalarca söyleyince (bildiğiniz kafamın etini yedi yani), böyle bir site açtık. İnşallah sizlere faydamız dokunur. Eda, canım, bi’tanem, sana çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsın deli kız..

Hangi Konularda Yazacağız

Şimdi ana konularımızı kısaca sıralayacak olursak, Güzellik, Sağlık, Moda, Dekorasyon, Mutfak ve Bebişler diyebiliriz. Tabi ki bunlarla sınırlı değil. Aklımıza geldikçe, yazdıkça yeni konular ekleriz. Mesela geçenlerde bir film izledim mutlaka anlatmam lazım. Hemen Sanat‘ı ekleyelim. Bunun gibi şeyler işte.

Sizi de Aramızda Görmek İsteriz

Sizin de bizimle paylaşmak istediğiniz bilgileriniz, fikirleriniz, yazılarınız varsa bu platform her zaman sizlere açık; yazar olmak için hemen iletişime geçebilirsiniz. Yazılarınızı kendi tarzınızda,kendi isminizle veya rumuzunuzla yayımlayabilirsiniz. Hadi kız gücünü gösterelim dünyaya… ;)

Erkekler size de buradan bir çift sözüm var, “artık korkun bizden” şaka şaka korkmayın ama çekinin biraz canım, akıllı olun :))