Eşofman Seçimi ve Kombin Önerileri

Hadi kızlar spor giyiniyoruz. Özellikle büyük şehirlerde daha çok tercih edilmeye başlayan ve sıkça karşılaşılan kombinler arasında rahatlığı ve şıklığıyla dikkat çeken kadın spor giyim ürünleri yerini aldı. Spor giyinmeyi aynı zamanda şıklığı yakalamayı seven kadınlar için birçok model ve seçenek bulunuyor. Eşofman Seçimi ve Kombin Önerileri yazımızda bu modellere değineceğiz.

Spor kıyafetler kadınsı tasarımlarla yeniden şekillendi denilebilir. Göbeği açık, kısa modeller ile altına giyilen tayt görünümünde ki dar eşofmanlar en çok tercih edilenler arasında. Yeni sezonlarda önceki dönemlerde olduğu gibi çok fazla aynı renkte olan alt ve üst takımlar bir arada yer almıyor.

Hangi Eşofman Modelleri Ön Planda?

Rengârenk eşofman takımlarının yanı sıra, pullu, düşük kollu eşofman takımları, fosforlu renkleri içinde barındıran eşofman takımları, paçaları ve kesimi önceki yıllara oranla daha dar modeller, yoğun olarak koyu renklerin kullanıldığı modeller ön planda.

Daha önce aynı renk kullanılan alt ve üst modeller bu sene yerini birbirine zıt olan aynı zamanda uyumlu olan takımlar almıştır. Spor ayakkabılarda da rahatlığın yanında şıklıktan da kolay kolay vazgeçilmiyor.

Düşük bel arkası yazılı, baskılı bayan eşofmanları, üst kısmı kırmızı, altı lacivert, turkuaz mavisi ve gri takımlar yine tercih edilenler arasında yer alıyor. Bol paça eşofmanlar ise yeni sezonlarda daha çok evde giyilmesi tavsiye edilen modeller arasına katıldı.

Spor Kıyafetlerinizi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Eşofman seçerken hava alan kumaşları tercih etmeye dikkat edin. Özellikle yaz aylarında kalın kıyafetler tercih etmeyin. İçinize giyeceğiniz büstiyer tarzı kıyafetler önemlidir, terinizi hapsetmeye yardımcı olur.

Eğer eşofman üstü kullanmak isterseniz hareketlerinizi engellemeyecek olmasına dikkat edin.

Koşarken ya da bacak hareketleri çalışırken rahat etmeniz oldukça önemli. Dizlerinizi rahatça bükebilmeli ve ayaklarınızı kolay hareket ettiriyor olabilmelisiniz. Spor yaparken tayt tercih etmeniz halinde, üzerinize oturup oturmadığına bakmadan önce rahat hareket edip edemediğinize bakın. Mümkünse pamuklu kumaşlar tercih edin.

Şıklığım yarım kalmasın eşofmanımın altına şöyle bir de güzel bir spor ayakkabı alayım diyorsanız Spor Ayakkabı Modelleri ve Kombinleri  yazımızı okuyarak şıklığınızı tamamlayabilirsiniz kızlar.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir