Bootie Botlar Nasıl Kombinlenir?

Uzun süredir sonbahar kış trendlerinin merkezinde yer alan bootie botlar, şıklık ve rahatlık konusunda oldukça kullanışlıdır. Mevsimsel olarak havanın serinlemeye başladığı zamanlardan sonra giyilen bu botların pek çok renk ve kombinle bütünlük sağladığı da bilinmektedir.

En çok siyah ve vizon renkleriyle vitrinlerde yerini alan bootie botlar pek çok şeyin altına uyum sağlaması açısından tercih edilmektedirler. Özellikle ilk aldığınız zaman rengi göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir. Kombinin temelini oluşturan botun rengidir.

Bootie Botlar Ve Tayt Kombini

Bootie botların en sık kullanıldığı parçalardan biri taytlardır. Rengi tercihinize bağlı olarak değişmekle beraber siyah taytın pek çok bootie rengi ile bütünleştiğini bilmelisiniz. Kombininizi oluşturan taytın paça kısmını botunuzun içine sokmalı, bacak boyunuzu çok daha uzun göstermelisiniz. Üzerinize giyeceğiniz basit bir gömlek, spor tarzın dışına çıkmamanızı bütünlüğü korumanızı sağlayacaktır.

Bootie botlar bilek kısmında sona erdiği için taytın alt kısmını toparlama konusunda oldukça başarılı olacaktır.

Bootie Botlar Ve Mini Etek Kombini

Bootie botlar, boyu uzun gösterme konusunda en başarılı botlardır. Bir de mini etekle kombinlendiklerinde olduğunuzdan çok daha uzun görünmenize yardım edeceklerdir. Diz kapağınızın hemen üzerinde pileli bir etek tercih edip üzerine salaş kısa bir bluz giyebilirsiniz. Bootie botlarınızla beraber boyunuz uzayacaktır. Bir de saçlarınızı atkuyruğu yaparsanız hem salaş bluzunuz dağınık görünmeyecek hem de bacak boyunuz kadar gövde boyunuz da uzayacaktır.

Bootie Botlar Ve Kot Pantolon Kombini

Bootie botların en yanlış kullanıldığı nokta kot pantolonlardır. Kot pantolonunuzun paça boyu, botlarınızın görünmesi konusunda oldukça önemlidir. Giydiğiniz kotların paçalarını botlarınızın içine sokmamalısınız. Aksine dar paça tercih edip yukarıya doğru 2 veyahut 3 kat kıvırmalısınız. Bu şekilde çok daha tarz ve kaliteli bir kombin oluşturabilirsiniz.

Bootie Botlar Ve Elbise Kombini

Bootie Botların tercih edildiği ve sık kullanıldığı noktalardan biri mevsimlik elbiselerdir. Özellikle iş hayatında hafif diz üzerinde olan oturtmalı dar elbiseler, bu botlar için en ideal elbiselerdir. Tek parça tek renk elbisenizin altına bootie botlarınızı giymeli daha şık daha bakımlı bir görüntü oluşturmalısınız. Yanınıza aldığınız orta boy bir çanta, kombininizi tamamlayacaktır.

Bootie Botlar Ve Şort Kombini

Bootie botlarınızı rahat kullandığınız kombinlerden biri de şortlar olacaktır. Tercih ettiğiniz şortun mevsimlik olmasına özen göstermelisiniz. Aksi halde botla beraber komik görünecektir. Doğru kombini oluşturabilmek için hafif esnek, bol kalmış bir şortu tercih etmelisiniz. Altına giyeceğiniz bootie botla kusursuz bir görüntü yakalayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir