2018 İlkbaharı İçin Giysi Dolabınızda Bulundurmanız Gereken 5 Parça

2018 ilkbaharı hem iddialı hem de çok keyifli moda renkleri ile dolapları doldurmaya hazırlanıyor. Siz de giysi dolabınızda ilkbahar modasını taşıyan 5 parça ile modaya ayak uydurabilirsiniz.

2018 İlkbaharı İçin Trençkot

2018’de de adından söz ettirecek, mevsim kullanışına uygun parçalardan biri trençkotlardır. Her bayanın dolabında bulunması gereken trençkotlar farklı olarak ara tonlarda daha fazla üretilmeye başlandı. Dolayısıyla yalnızca kahverengi, siyah, taba ve krem tonlarında değil tüm ara renk tonlarında trençkotlara sahip olabilirsiniz.

2018 İlkbaharı İçin Ekose Gömlek

Yıla damgasını vuran ve ilkbahar modasında da varlığından söz ettiren parçalardan bir diğeri ekosedir. Ekose kumaşların favori olduğu 2018 yılında kırmızı üzerine siyah, siyah üzerine gri, beyaz üzerine siyah olmak üzere birçok ikili ekose kumaşı tasarlanmaktadır.

İlkbahara uygun ekose kumaşlar özellikle gömlekler için tercih edilir durumda. Dolabınıza yeni parçalar eklemek isterseniz ekose gömlek en uygunu olacaktır.

2018 İlkbaharı İçin Jean

Her sezon farklı stil ve kesimlerle karşınıza çıkan jeanlar 2018 ilkbaharda boyfriend, skinny ve mom tarzında kullanılacak. Sezon boyunca bilekten kıvrılan salaş jeanların da söz sahibi olduğu gardıroplarda siz de bu parçalardan bir tane bulundurabilirsiniz.

Mavinin eskitme tonları, açık renkler ve daha çok kirli mavi olarak isimlendirilen renkler ilkbahar için tercih edilen Jean tonları olacak.

2018 İlkbaharı İçin Siyah Elbise

Yaz kış demeden farklı kumaşlar, kalınlıklar ve desenlerle dolaplarda yerini alan siyah elbiseler 2018 ilkbaharda yenilenmeli. Askıların kalınlaştığı, kolların yarıma düştüğü siyah elbiseler daha salaş ve dökümlü modellerle geri geliyor. Üstelik sade siyah elbisenin kısa ya da uzun fark etmeksizin kullanış alanı her zaman çok geniştir.

2018 İlkbaharı İçin Basıc Sweatshirt

Sweatshirt mevsim şartları düşünüldüğünde ilkbahar için en ideal parçalardan biridir. Dökümlü ve sade basıc formlar ise 2018 yılının en favori parçalarıdır.

Bay bayan fark etmeksizin herkesin rahatlıkla kullanabildiği basic sweatshirt parçaları, günlük kullanımda sade bir jean ile kusursuz bir bütünlük sağlamaktadır. Spor şık tarz sahibi olan bayanlar, gardıroplarından sweatshirt parçaları eksik etmemelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir