2017 Yaz Modası

Her sezon yeni ürünler tasarlanarak bir önceki sezonun ürünlerini unutturmaktadır. Bu sene de yaz mevsimi modası tüm renkliliği ile ön planda. Yaz kıyafetleri oldukça renkli ve desenleri ise cıvıl cıvıldır. Hem geometrik desenlere hem de çiçekli desenlere yer verilmiştir. 2017 yaz modasında daha çok gömlek tasarımlarına yer verilmiştir. Özellikle işlenmiş gömlekler ve kotlar dikkat çekmektedir. Çiçek işli kıyafetler ile eskilerin modasına tekrardan dönülmektedir.

2017-2018 yaz modası, oldukça şık ve rahat bir görünüme hâkimdir. Bol kumaş pantolonlar da işli kotlar gibi gözde ürünler arasındadır. Aynı zamanda boyfriend jeanler sıklıkla tercih edilmektedir. Kotlarda yırtık kotlar da dikkatleri çekmektedir. Aynı şekilde elbiseler de gözleri boyamaktadır. Uzun elbiseler ve çiçekli elbiseler bayanların sıklıkla tercih ettikleri ürünler arasındadır. Aynı şekilde bazı kıyafetlerde bohem şıklığı da yakalanmaktadır. Salaş pantolonlar ve elbiseler tercih edilmektedir. Retro ve vintage modası bu sene de artmaktadır. 2017 yaz kıyafetlerinde bu tarzı beğenen bayanlar bol kotları ve bol gömlekleri kombinlemektedirler. Eskilerin modası her geçen gün biraz daha günümüz modasına hâkim olmaktadır.

2017 Yaz Kıyafetleri

Son moda ürünler raflarda yerini almaktadır. Bu sezon ürünlerde şıklığın yanı sıra rahatlık da ön plandadır. 2017 yaz kıyafetleri oldukça renkli ve desenlidir. Günlük kıyafetlerin yanı sıra gece kıyafetlerinde de renklilik hâkimdir. Yaz modası bu sene de alıcısını mutlu etmektedir.

Damlanur İpekçi

Damlanur araştırmayı ve kendini geliştirmeyi seven okudukça okuyan özellikle makyaj, cilt bakımı gibi güzellik konularında yazmayı seven bir yazar. Boş zamanlarında web sitelerine içerik hazırlar, editörlük yapar. Hukuk Fakültesi öğrencisi geleceğin hakimi inşallah :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir