2017 Trend Saç Renkleri

Saç renkleri bayanların geneli tarafından beğenilmemekte ve değiştirilmektedir. Saçlarını eski haliyle yani orijinal rengi kullanan bayan sayısı oldukça azdır. Her sezon saç modası değişmektedir. Saçlara yeni renkler hâkim olmakta ve bayanlar değiştirmektedir. Bu sezonda saç renkleri renklilikten yanadır. 2017 trend saç renkleri alışılmışın dışında, gri, mavi, yeşil, mor, pembe olabilmektedir. Özellikle ombre modelleri de dikkat çekmektedir.

Saç renkleri bayanların ten rengini ve gözlerini ortaya çıkarmaktadır. O yüzden saç rengi seçimine dikkat edilmelidir. Bayanlar ten renklerine uygun saç renklerini tercih etmelidirler. Her tene her renk uymamaktadır. 2017-2018 saç rengi trendleri bu senede farklılık göstermektedir. Ombreler çoğunlukla olmakla birlikte renkli saçlara yapılan ombreler de oldukça hoştur. Mavi saça yeşil ombre, kırmızı saça pembe veya turuncu ombreler oldukça dikkat çekicidir. Siyah saça renkli ombreler ya da gri ombre oldukça modadır. Bunların yanı sıra kahverengi veya bal renklerine ombreler çoğunlukla tercih edilmektedir. Bu sezon düz renkli saç modelleri tercih edilmemiştir. Gri saçlar ve tatlı renkteki saçlar bu sezon ön sıralardadır.

Saç Rengi Seçimi

Saç rengi seçiminde ten rengi göz önünde bulundurulmalıdır. 2017-2018 saç trendleri açık renkli pembe, mavi, yeşil ve mor renkleri olduğu için bayanların da açık tenli olmaları uygun olmaktadır. Bu şekilde saç modeli ve rengi daha çok yakışmaktadır.

Damlanur İpekçi

Damlanur araştırmayı ve kendini geliştirmeyi seven okudukça okuyan özellikle makyaj, cilt bakımı gibi güzellik konularında yazmayı seven bir yazar. Boş zamanlarında web sitelerine içerik hazırlar, editörlük yapar. Hukuk Fakültesi öğrencisi geleceğin hakimi inşallah :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir