2017 Saç Modelleri Nasıldır

Saç modelleri çeşitli şekillerde olabilmektedir. Uzun, kısa, dalgalı, düz gibi modeller mevcuttur. 2017 saç modelleri, genellikle kısa modeller olabilmektedir. Bu kısa modeller düz kesim olan modellerdir. Aynı zamanda bu modellerde ombreler dikkatleri çekmektedir. Uzun saçlarda da kısa saçlarda da dalgalı modeller tercih edilmektedir. Düz modeller çok fazla kullanılmamaktadır. Dalgalı modeller de büyük dalgalar ve doğal görünecek şekildedir. Aynı şekilde saçlarda örgü modelleri de ön plandadır.

Saç modelleri uzun kısa veya renk olarak her sezon çeşitlilik göstermekte ve her sezon çeşitli modeller moda olmaktadır. 2017 saç modellerinde uzun veya kısa saçlarda örgü modelleri çoğunlukla görülmektedir. Günlük kullanımlarda da özel günlerde de saçlarda Helen tarzı bir örgü şık durmaktadır. Özellikle ombreli modellerde örgü modelleri daha şık durmakta ve saç modeli net bir şekilde gözükmektedir. Özel günlerde de bayanlar genellikle Helen tarzı örgü ile alttan dağını topuz, yarım toplanmış veya salık saçlar tercih etmektedirler. Özel günlerde bu modellere çiçekler veya kurdeleler de geçirilerek daha şık olması sağlanmaktadır.

Son Moda Saç Modelleri Nelerdir

Son moda saç modelleri, bayanların dikkatini çekmektedir. 2017 saç trendleri, sade ve şıklıktan yanadır. Doğal görünümlü saçlar ön plandadır. Dalgalı ve örgülü modeller tercih edilmektedir. Kalın örgü, ince örgü ve tersten örgüler de sıklıkla tercih edilerek kullanılmaktadır.

Damlanur İpekçi

Damlanur araştırmayı ve kendini geliştirmeyi seven okudukça okuyan özellikle makyaj, cilt bakımı gibi güzellik konularında yazmayı seven bir yazar. Boş zamanlarında web sitelerine içerik hazırlar, editörlük yapar. Hukuk Fakültesi öğrencisi geleceğin hakimi inşallah :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir